جامعه - حوادث | انتظامی
حوادث | انتظامی
خودروی سواری در جریان تصادف شبانه به دیوار خانه‌ای در محل سعادت‌آباد پرواز کرد.
عدم پایبندی به اخلاقیات، کانون‌های زندگی بسیاری را به پرتگاه نابودی می‌کشاند. در پرونده‌هایی که عدم پایبندی به اخلاقیات به حادثه قتل منجر می‌شود آسیب‌های بیشتر را به خانواده وارد می‌کند. در پرونده‌ای که در دادگاه کیفری یک استان تهران در جریان است خیانت یک زن به شوهرش به حادثه‌ای خونین منجر شده است.
سایت دیوار همچنان محبوب سارقان است
تلاش سارقان برای سرقت از مشتریان سایت دیوار همچنان ادامه دارد و به زعم هشدار پلیس به گردانندگان این سایت پرطرفدار هر روز که می‌گذرد مشتریان بیشتری از این سایت در دام سارقان گرفتار می‌شوند. در تازه‌ترین پرونده‌ای که روز گذشته در دادسرای ویژه سرقت بررسی شد دختر و پسری که برای تأمین هزینه زندگی‌شان در خارج از کشور اقدام به سرقت گوشی‌های ایفون از مشتریان سایت دیوار می‌کردند بازداشت شدند.
راننده تاکسی اینترنتی که در یکی از شرکت‌های معروف تاکسی اینترنتی مشغول کار بود، بعد از سرقت کیسه برنج و پول نقد از زن مسافر دستگیر شد.
مردی که متهم است با همدستی همسر صیغه‌ای‌اش مرد مزاحم را به‌قتل رسانده است، پس از فوت همسرش بار دیگر محاکمه شد.
سارق خودروی پیکان وانت که هنگام فروش لوازم خودرو در سایت دیوار شناسایی شده بود، بعد از دستگیری به چند سرقت خودرو اعتراف کرد.
پسر جوانی به خاطر یک لیوان چای، برادر بزرگترش را در درگیری به قتل رسانده است در بازجویی با اظهار پشیمانی گفت: فکر نمی‌کردم برادرم کشته شود.
مجرمانی که قصد اخاذی از افراد پولدار را دارند معمولاً با طرح نقشه حساب شده از زنان و دختران جوان به عنوان طعمه استفاده می‌کنند و به این شیوه هم دختران و زنان جوان و هم مردان پولدار را فریب می‌دهند. از سوی دیگر مردان پولدار هم که اسیر خواهش‌های نفسانی هستند به راحتی در دام این افراد گرفتار می‌شوند و وقتی چشم باز می‌کنند تازه متوجه می‌شوند که هم آبرو و هم پول خود را از دست داده‌اند. دختر ماساژوری که با همدستی نامزدش از مرد پولداری‌۳۵۰‌میلیون تومان اخاذی کرده بودند در بازجویی‌ها مدعی شد که فریب نامزدش را خورده و به دستور او با مرد پولدار رابطه دوستانه برقرار کرده است و از او اخاذی کرده‌اند.
رئیس کل دادگستری استان گلستان از ناکامی نقشه فراری دادن یکی از متهمان پرونده پرهام آزادشهر خبر داد و گفت: یکی از سه متهم اصلی پرونده معروف به پرهام آزادشهر، روز گذشته با اسناد جعلی به دنبال آزادی بود که با هوشیاری بازپرس پرونده، این نقشه ناکام ماند.
رئیس اداره حقوقی پلیس راهور ناجا گفت: رانندگان متخلف دارای نمره منفی در طرح جدید بیمه شخص ثالث باید حق بیمه بیشتری پرداخت کنند.