اخبار كلی
گزارش فروش فیلم‌های اکران ۹۷ اعلام شد
در هجدهمین جشن دنیای تصویر
چرا سریال موسی (ع) از حاشیه به متن نمی‌آید؟
یک منبع آگاه در گفت‌وگو با «جوان» میزان تقریبی بودجه در نظر گرفته شده برای ساخت سریال سلمان فارسی را ۵ /۱ برابر هزینه ساخت سریال موسی (ع)، عنوان کرد. این دو سریال از تولیدات الف. ویژه صداوسیما هستند، اما سرنوشت آن‌ها را در مسیر‌های جداگانه‌ای قرار داده است.
برنامه تلویزیونی نود در تازه‌ترین قسمت که دوشنبه شب روی آنتن رفت استثنائاً به دلیل حوادث تلخ اخیر در برخی ورزشگاه‌های کشور به مسئله فرهنگ تماشاگران در ورزشگاه‌ها ورودی حاشیه‌ای داشت و از این مسئله مهم با طرح یک نظرسنجی غیرکارشناسانه عبور کرد.
جعفر پناهی در حالی از خیانت آشکار مسئولان در بحث تقسیم دریای خزر خطابه می‌خواند که در فتنه سال ۸۸ به دلیل اقدام و اجرای دستورات خائنانه دشمنان ملت و کشورش مجرم شناخته شده و به زندان رفت.
نهیب دبیر «جشنواره تئاتر عروسکی» به ترامپ و حامیان داخلی تحریم‌ها
شما نظر دهید؛
چند وقتی است که ماجرای مجوز ندادن به آلبوم جدید محسن چاوشی جنجالی شده و حاشیه‌هایی را در فضای مجازی و رسانه‌ها به دنبال خود داشته است. این در حالی است که چاوشی به طرفداران خود وعده داده تا اگر تا ۲۰ مرداد ماه مجوز آلبوم «ابراهیم» داده نشود، آن را منتشر خواهد کرد!
هجدهمین جشن سینمایی و تلویزیونی حافظ در دومین سال فقدان علی معلم بانی آن با معرفی برگزیدگان و اهدای نشان حافظ برگزار شد.
برگزاری جشنواره تولیدات استان‌ها با شعار ۴۰ سال پایداری افتخار و پیشرفت
معاون امور استان‌های رسانه ملی، برنامه‌های بیست‌و‌یکمین جشنواره تولیدات مراکز استان‌های صدا و سیما را تشریح کرد و گفت: ۳۰ سریال فاخر برای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب تولید می‌شود.
قدرشناسی متقابل افشین علاء از بسیج اساتید