چندرسانه‌ای - چند رسانه‌ای
چند رسانه‌ای
مجموعه مستند «منهای نفت» به تهیه کنندگی احسان شادمانی و کارگردانی محمدهادی نعمتی در راستای تبیین ظرفیت‌های و منابع اقتصادی غیر نفتی ایران قرار است در ۱۳ قسمت، پنجشنبه شب‌ها ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه سه سیما، به معرفی محصولات و تولیدات کشاورزی، صنعتی، شیلات، دامپروری و ... بپردازد. قسمت اول این مستند با موضوع معرفی توانمندی‌ها وظرفیت‌های ایران در تولید و کشت خرما از شبکه سه سیما پخش شد.
مجموعه مستند کوتاه «دوم شخص» به بخشهای ناگفته و مغفول زندگی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی میپردازد . پانزدهمین قسمت ؛ دومین قسمت فصل دوم «دوم شخص» به اوج تنش های بین ابوالحسن بنی صدر و آیت الله هاشمی رفسنجانی و چگونگی عزل بنی صدر می پردازد.
تصمیم دلار ۴۲۰۰ تومانی تبعات شدیدی برای کشور داشت، اما نکته مهم اینجاست که چرا هیچ‌یک از دولتمردان مسؤولیت اتخاذ چنین تصمیم پرهزینه‌ای را بر‌عهده نمی‌گیرد.
روایتی از فجایع انسانی در یمن در طول نزدیک به ۴ سال حمله سعودی‌ها به این کشور
تاریخ ۴۰ ساله‌ی انقلاب اسلامی همواره نشانگر سیر توطئه‌های دولت آمریکا علیه ملت ایران و جمهوری اسلامی بوده است. امروز و در آستانه‌ی جشن چهل سالگی انقلاب نیز آمریکایی‌ها با طرح موضوعاتی چون «تابستان داغ»، نوعی جنگ روانی با رویکرد براندازی نظام اسلامی و شکست ملت ایران را در کنار طراحی همه‌جانبه‌ی اقتصادی و امنیتی دنبال می‌کنند. پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR در گفتگویی با آقای محمدحسین صفارهرندی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و تحلیلگر ارشد مسائل سیاسی، ابعاد مختلف نقشه‌ی راه دشمنی دولت آمریکا علیه ایران اسلامی را ناظر به بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار خانواده‌ی شهدا تحلیل کرده است. نگاهی به توطئه‌ی خطرناک آمریکایی‌ها در سال ۸۲ و برخی رویکردهای غلط درباره‌ی گره زدن مسائل اقتصادی و معیشتی با مسائل حوزه‌ی سیاست خارجی و تصمیمات دولت‌های بیگانه، از نکات خواندنی مطرح‌شده در این گفتگو است.
۲۲آذرماه سالگرد دستگیری شیخ ابراهیم زکزاکی و کشتار شیعیان در زاریا
روایتی از کشتار شیعیان در نیجریه و سرگذشت انقلاب شیعیان به رهبری شیخ ابراهیم زکزاکی.
۲۱آذرماه روز کودک و تلویزیون
نگاهی به تاثیر تبلیغات و رسانه‌ها در شکل‌گیری تفکر کودکان و به‌وجود آمدن فرهنگ تجمل و مصرف‌گرایی در جامعه