ورزش - ساير
ساير
حساس شدن رقابت‌های جام ملت‌های آسیا مسئولان کشور را نیز به تکاپو انداخته و به نظر می‌رسد خیلی‌ها تلاش می‌کنند خود را در موفقیت احتمالی تیم ملی در امارات سهیم بدانند. معاون اول رئیس‌جمهور روز گذشته از برنامه‌ریزی‌اش برای تماشای فینال این دوره از رقابت‌ها خبر داد، از اینکه به شکل ویژه‌ای نتایج تیم ملی فوتبال را پیگیری می‌کند. توجه خاص اسحاق جهانگیری به مستطیل سبز مهر تأییدی بر اعتراض ورزشکاران و مربیان به تبعیض زیاد و دائمی میان فوتبال و سایر رشته‌هاست.
جدال نفسگیر برای رسیدن به نیمه‌نهایی
جمع هشت تیم برتر آسیا با اضافه شدن قطر در پی پیروزی برابر عراق در یک‌هشتم جمع شد.
رقابت‌های کشتی فرنگی جام جهان پهلوان تختی امسال در حالی برگزار می‌شود که فدراسیون کشتی این روز‌ها با چالش‌های ریز و درشت زیادی روبه‌رو است.
ایران – چین، امشب ساعت 19:30 در یک‌چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا
ایران و چین در حالی امروز در مرحله یک‌چهارم نهایی جام ملت‌ها در ابوظبی به میدان می‌روند که شاگردان کی‌روش برای قهرمانی به دنبال پرش از دیوار چین هستند!
گزارش خبرنگار اعزامی «جوان» از نشست خبری سرمربیان ایران و چین
سالن نشست خبری ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی دیروز شاهد رویارویی کارلوس کی روش و مارچلو لیپی بود. کی‌روش مانند همیشه سرحال و با خنده‌هایی که نشان می‌داد از تیمش تا اینجای کار راضی است، به سؤالات خبرنگاران پاسخ داد و در ابتدای حرف‌هایش از هیجان تیم کشورمان برای بازی با چین صحبت کرد: «این بازی برای ما مهم‌ترین بازی است، چون دلیل ساده‌ای دارد، بازی‌های بعد همیشه برای ما مهم است. چین بازیکنان و مربی خوبی دارد و آماده است ولی ما هم هیجان لازم را داریم و می‌خواهیم آرزوهای‌مان را برآورده کنیم.»
سرمربی تیم ملی فوتبال چین با تاکید بر اینکه حریف مرحله یک چهارم نهایی تیمش از خط دفاعی خوب و مستحکمی سود می برد، گفت: هدف ما این است بتوانیم سد دفاعی ایران را بشکنیم به پیروزی برسیم.
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید تیمش برای صعود به مرحله بعدی جام ملت‌های آسیا آماده است.
سرپرست فدراسیون کشتی گفت: کشتی پهلوانی همچنان زیر نظر فدراسیون کشتی فعالیت می کند.
رئیس فدراسیون تنیس روی میز با بیان اینکه به خاطر برخی تغییرات، کسب سهمیه المپیک سخت‏‎تر شده است شانس ایران برای ورود به المپیک ۲۰۲۰ و کسب مدال این بازی‎ها را بررسی کرد.
برای کسب ۳ امتیاز به میدان می رویم
هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر والیبال در حالی امروز با انجام ۶ دیدار در شهر‌های مختلف کشور برگزار می‌شود که تیم فولاد کار سختی مقابل صدرنشین خواهند داشت. پیکان تهران رو در روی شهرداری گنبد قرار خواهد گرفت. تیم شهرداری ارومیه با شهرداری تبریز مسابقه می‌دهد. در ورامین شهرداری ورامین با فولاد سیرجان ایرانیان بازی می‌کند. خاتم اردکان هم پذیرای شهروند اراک است. شاگردان قوچان نژاد در دیداری آسان مقابل تیم عقاب نهاجا قرار می‌گیرند. در حال حاضر تیم پیام مشهد در پایان هفته نوزدهم با کسب ۱۱ پیروزی و ۳۰ امتیاز در مکان چهارم جدول رده بندی قرار گیرد.