ورزش - ساير
ساير
در حالی این روز‌ها خبر بازگشت ستاره‌های جدا شده استقلال در نیم‌فصل به گوش می‌رسد که جدایی بازیکنانی مانند تیام، ابراهیمی، جباروف و امید نورافکن نه برای این بازیکنان سودی داشت و نه برای استقلال.
ایران – ترینیداد و توباگو، امشب ساعت 18
اگر به دنبال تماشای مسابقه تیم ملی فوتبال کشورمان با یک حریف نامدار هستید، می‌توانید با خیال راحت عصر امروز استراحت کنید،
لاله‌های نارنجی در بازی سرنوشت‌ساز میزبان تیم ملی فرانسه هستند. بازی‌های لیگ ملت‌های اروپا امشب از سر گرفته می‌شود و در یکی از حساس‌ترین دیدار‌ها کرواسی به مصاف اسپانیا می‌رود.
سانتیاگو سولاری به عنوان سرمربی جدید رئال‌مادرید انتخاب شد. همانطور که پیش‌بینی می‌شد جانشین لوپتگی با عملکرد درخشانی که در چهار بازی از خود نشان داد، سران رئال را مجاب کرد تا قراردادی بلندمدت و تا سال ۲۰۲۱ با او امضا کنند.
مقام معظم رهبری در دیدار مدال‌آوران بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا:
‌حضرت آیت‌الله خامنه‌ای از افتخارآفرینی کاروان ورزشی جانبازان و معلولان ایران در بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا تجلیل کردند.
کاپ قهرمانی سوپرجام فوتبال باشگاهی کشور به مسئولان باشگاه پرسپولیس اهدا شد.
گفت و گوی "جوان آنلاین" با رئیس سیزم قاره آسیا در پی برگزاری مسابقات قهرمانی تیروکمان ارتش های جهان
مسابقات قهرمانی تیروکمان ارتش های جهان در حالی به میزبانی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور نظامیان کشور‌های چین، روسیه، اوکراین، کره شمالی، سریلانکا، برزیل و ایران در مجموعه ورزشی آزادی برگزار می شود که تا امروز فینالیست شدن تیم ملی ایران و روسیه دربخش کامپوند قطعی شده است . در بخش ریکرو ، تیم مردان کشورمان درعین ناباوری برابر برزیل حذف شد، تیمی که امید اصلی برای قهرمانی بشمار می رفت اما در بخش بانوان برای نخستین بار توانستیم درسطح جهانی مقام سوم مسابقات را کسب کنیم.
موفقیت تیم ملی کاراته در رقابت‌های جهانی اسپانیا حاصل تلاش‌های چند ساله‌ای است که به ثمر نشست. این تیم شامل نفراتی است که چند سال پیش به مسابقات جهانی فرانسه رفتند و مقام سوم را کسب کردند.
دولتی یا غیردولتی، مسئله این است
موضوع بازنشستگی رئیس فدراسیون فوتبال در حالی روز گذشته دوباره خبرساز شد که وزارت ورزش مدیران این فدراسیون را مشمول قانون مصوب مجلس شورای اسلامی می‌داند، اما بازنشسته‌های ساکن خیابان سئول، فدراسیون فوتبال را همچنان نهادی غیردولتی تلقی می‌کنند.
بانوی نقره‌ای تپانچه ایران در پاراآسیایی جاکارتا در گفت‌وگو با «جوان»:
گفتم هر چه خدا بخواهد. نگرانی نداشتم. طلا و نقره این مسابقه برای ایران بود. پس چه فرقی می‌کرد من می‌بردم یا ساره. بی هیچ استرسی دستم را بالا بردم و با آرامش پایین آوردم و ماشه را کشیدم و شلیک کردم به نقره بازی‌ها و یک لحظه با خودم گفتم‌ای کاش هر سه سکو برای ایران بود؛ طلا، نقره و برنز